I ftohti ekstrem në SHBA përmes fotografive

cold.jpg

Të paktën 21 njerëz kanë humbur jetën nga i ftohti polar që ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më i forti që ka goditur vendin në dekada.

Njerëzit atje kanë treguar për të ftohtin ekstrem në SHBA përmes shkrepjeve.

  

scroll to top