21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

I hoqi pijen alkoolike, e moshuara rreh stjuardesën

spot_img

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një aeroport në Gjermani, pasi policia nxrori me forcë nga avioni një të moshuar rreth 70-vjeçe, pasi kjo e fundit qëlloi me shuplakë stjuardesë, vetëm pse i hoqi pijen alkoolike.

Dailymail shkruan se gruaja, e cila duket se është ajo në të 70-at, u tërhoq zvarrë përgjatë rreshtit të avionit nga dy oficerë policie para se ta merrnin dhe ta zbrisnin nga avioni.

Pasagjerët e hutuar në fluturim duartrokitën dhe brohoritnin ndërsa bërtisnin ‘Auf Ëiedersehen,’ ndërsa gruaja u tërhoq zvarrë nga avioni. Videoja, tregon nëntë oficerë policie gjermane që hipin në aeroplan përpara se të ecnin nëpër korridor për në vendin ku gruaja ishte ulur.

Kur të moshuarën e nxorrën nga avioni, një pasagjere tha me ironi: A t’i duartrokasim të gjithë në dalje?

Sekonda më vonë, e moshuara shihet duke u transportuar përgjatë korridorit të avionit drejt daljes nga dy oficerë policie, me këmbët e saj të zvarritura përgjatë dyshemesë. Gruaja tingëllon e shqetësuar dhe duket se thotë ‘më ndihmo’ ndërsa tërhiqet zvarrë drejt derës së pasme të avionit.

Ndërsa ajo transportohet, pasagjerët në fluturim mund të dëgjohen duke brohoritur dhe duke bërtitur ‘Bye’ dhe ‘Auf Wiedersehen pet’ ndërsa të tjerët qeshin.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat