fbpx

“Ia pata çuar me mesazh Bashës”, Rama: Kam gabuar vetëm me një vit…

ky-tipi-762x405.png

Ambicia juaj për mandatin e katërt po kërcënohet nga rikthimi i Berishës dhe i Metës?

Rama: Së pari nuk i kam përmendur aq shumë gjatë fjalës time. Nuk kam pasur pse t’i përmendja fare por duke qenë se i gjithë brezi i ri që foli para meje shprehu një melankoli për mungesën e opoztës.
Ja kam çuar dikur me mesazh Lulzim Bashës dhe kam gabuar vetëm me një vit diferencë. Përtej meje, në vitin 2025 Shqipëria mund të votojë për t’i shkuar mbrapa gjeneralit të ushtrisë së vdekur, kjo do ia kalonte edhe veprës së Ismail Kadaresë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303