33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Instagram në luftë me profilet e rreme

spot_img

Shumë përdorues të Instagram u habitën kur panë se numri i pasuesve të tyre ra në mënyrë të konsiderueshme, së bashku me videot, fotot dhe storiet.

Aktualisht nuk ka informata zyrtare nga kjo kompani nëse ka nisur lufta kundër profileve të rreme, por sipas reagimeve të përdoruesve të cilët në rrjetet sociale ankohen se një numër i madh përcjellësish janë zhdukur brenda natës, duket se është përsëri rreth pastrimit të profileve me profile të rreme, transmeton KosovaPress.

 

Disa nga përdoruesit u lanë pa qindra-mijëra ndjekës në një kohë të shkurtër dhe sipas informacioneve të publikuara në Express.co.uk, disa njerëz të famshëm mbetën pa miliona pasues./real-news.tv/

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat