fbpx

Interi gati të shkarkojë Spalletin

Luciano-Spalletti-Mauro-Icardi-Social.jpg

Interi nuk po kalon momentet më të mira në Serie A, pasi ka tri ndeshje që nuk kanë marrë fitore. Gjiganti italian ka barazuar fillimisht pa gola me Sassuolon, ndërsa ka pësuar nga Torino dhe Bologna me rezultat minimal 1-0.

E pas këtyre rezultateve të dobëta, presioni është rritur në trajnerin Luciano Spalletti i cili mund të shkarkohet.

Ka qenë e përditshmja italiane, Corriere della Sera që ka lajmëruar se trajneri aktual i Interit ka vetëm edhe një rast./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303