fbpx

Ishte me COVID-19, vdes rrugës për në Tiranë 62-vjeçarja nga Belshi

DCE85500-23D8-412B-A0B0-ADB4F6951E46.jpeg

Një 62-vjeçare nga Belshi, e infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Viktima është Xhevaire Bejtja.
Mësojet se 62-vjeçarja u transportua me ambulancë nga Belshi për në spitalin e Elbasanit pas problemeve shëndetësore.

Mjekët dyshuan për COVID dhe i bënë tamponin, ku rezultoi se ishte e infektuar.

Menjëherë e nisën për në Tiranë, por rrugës për te Infektivi në kryeqytet ndërroi jetë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303