fbpx

Ja në cilat zona të Tiranës nuk do të ketë drita

OSHEE-640x427.jpg

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abontentët se në datat 22 dhe 23 korrik në disa zona të kryeqytetit do të ketë ndërprerje të dritave.

Ndërprerja e energjisë do të jetë për shkak të rikonstruksionit të Kabinave ku po instalohet rrjeti i ri 20 kV.

Njoftimi i OSHEE:

22 KORRIK

09:00-12:00

rruga “Oksana Budina”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Fitnete Rexha”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Xhafer Zelka”, rruga “Nikolla Lena”, rruga “Myslym Shyri”

11:00-13:00

rruga “Rrexhep Tarja”

09:00-15:00

zona Fushë Mëzez, zona “Misto Mame”,

23 KORRIK

08:30-16:00

rruga “Gjin Bue Shpata”, pranë Stadiumit “Selman Stërmasi”

09:00-15:00

rruga “Loni Ligori” pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Joklin Persi”, pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Vaso Pasha”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Brigada VIII”,

09:30-15:00

rruga e Durrësit, rruga “Mine Peza”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

09:00-16:00

rruga “Fiqiri Basha” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Riza Cuka”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303