fbpx

Jepet masa e sigurisë për vëllain e policit që vrau Dritan Haxhollin

159.jpg

Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Bernard Toçin, i arrestuar nga policia pasi në banesën e tij u gjet lëndë narkotike.

Bernard Toçi akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve.

Ndërkohë babi i tij ka thënë në një deklaratë noteriale se kokaina ka qenë e tija, ndërsa prentendon se e përdorte për qetësues.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303