31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ka ende shpresë, nis kërkimi special për Sala

spot_img

Tashmë janë bërë 10 ditë nga zhdukja Emiljano Sala por familjarët kanë ende shpresa dhe kanë bërë të mundur që të nisë një tjetër kërkim.

Ky aksion do të jetë privat dhe është mundësuar Lionel Messi, Kante dhe shumë yje të tjerë të futbollit të cilaët kanë grumbulluar 325 mijë paundë buxhet për të financuar vazhdimin e kërkimit të tij.

Sipas burimeve kërkimi do të jetë special dhe një ekip i ekspertëve do të hyjë të dielën në kanalin ku ka rënë avioni. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat