31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kapen me drogë, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

spot_img

Dy shqiptarë dhe një italian janë arrestuar nga autoritetet italiane pasi kryenin aktivitetin e mbajtjes dhe shitjes së drogës në shtetin fqinj.

Mësohet se policia ka arritur të sekuestrojë një sasi hashashi si dhe 4100 euro pas një kontroll të imtësishëm të banesës së dy shqiptarëve.

Kanë qenë pikërisht fqinjët që kanë raportuar sjelljen e çuditshme të shqiptarëve, të cilët tregtonin drogë.

Shqiptarët janë të moshave 23 dhe 24 vjeç, ndërkohë italiani besohet të jetë te të tridhjetat./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat