fbpx

“Katët ditë pa rroba”, çfarë ka ndodhur me Alketa Vejsiun?

alketa-vejsiu-e1659709448623.jpg

Këto ditë e kanë gjetur me pushime Alketa Vejsiu.

Teksa në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë pamjet e mrekullueshme nga Europa, duket se jo gjithçka ka shkuar ashtu si duket vetëm në foto. Moderatorja ka zbuluar në Instagram incidentin e ndodhur.

Ashtu si vetë Alketa pranon, ajo ka humbur valixhen dhe prej 4 ditësh është pa rroba, vetëm me çantën e dorës. Megjithatë kjo nuk e ka ndaluar që ajo të vijojë udhëtimin e lumtur.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303