fbpx

Keni stres dhe nuk flini mjaftueshëm? Ja zgjidhja për këtë problem

stres.jpg

Stresi po ju mbyt dhe nuk ju lë të bëni gjumë të rehatshëm? Ka një zgjidhje për këtë. Mjaft kjo pije çdo natë për të bërë gjumë të thellë.

Përbërësit:

1 filxhan çaji qumësht

1 lugë gjelle mjaltë

1 majë luge çaji arrëmyshk

Përgatitja:

Ngrohni qumështin dhe hidheni më pas në një filxhan çaji.

Në të shtoni edhe një lugë gjelle mjaltë dhe arrëmyshkun.

Përziejini mirë dhe pini nga kjo pije çdo mbrëmje para gjumit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303