fbpx

Këto janë shenjat që bien në dashuri të paktën tre herë në ditë

kupid-i-love-you-01.jpg

Akrepi

Të lindurit e shenjës së Akrepit, janë një shenjë që e konsiderojnë dashurinë shumë të rëndësishme.

Gjithsesi ata tundohen shumë nga joshja dhe janë gati ta tradhëtojnë partnerin në çdo rast që u jepet.

Peshqit

Peshqit janë shumë të ndjeshëm si natyrë. Atyre u pëlqen muzika, arti dhe leximi.

Nëse njeriu që duan nuk i përgjigjet kërkesave të tyre nuk do ta mendojnë dy herë për të kërkuar lumturinë diku tjetër.

Na duhet të themi që bien në dashuri shumë shpesh.

Ujori

Të lindurit e shenjës së Ujorit jetojnë pasione të fshehta, pasi duan të takojnë njerëz të rinj dhe të bien shumë herë në dashuri.

Kështu që tundimi është një rutinë e përditshme e tyre. Nuk mund të thonë jo, ata duan të jetojnë intensivisht çdo takim.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303