fbpx

Këto shenja të horoskopit kanë super shije në veshje!

best-london-fashion-week-street-style-spring-2019.jpg

Këto 5 shenja horoskopi kanë stil, klas dhe sigurisht  vishen sipas modës.

Veshja e tyre i impresionon të tjerët dhe i japin shumë rëndësi pamjes së tyre që nga rrobat deri tek aksesorët.

Demi – Ata mund të transformojnë diçka të thjeshtë në moderne. Janë të bekuar me një sens stili dhe kurrë nuk gabojnë në kombinimet që i bëjnë rrobave të tyre.

Binjakët – Për ta sa më pak aq më mirë. Që do të thotë u pëlqen stili minimalist dhe aksesorët. Me stilin e tyre i mahnitin njerëzit dhe nuk e teprojnë.

Luani – Njihen për stilin e tyre, por edhe faktin që harxhojnë shumë për pazar. Janë gjithmonë të përditësuar me trended e fundit. Për ta veshja është shprehje e vetvetes.

Peshorja – Njerëzit e kësaj shenje nuk ndjekin trendet, por i krijojnë ato. Kanë një talent të padiskutueshëm në stilimin e veshjeve dhe dinë të vishen pa harxhuar shumë.

Ujori – Ata gjithmonë zgjedhin më të mirën. Të veshur klas, me aksesorë dhe jo me ngjyra të ndezura.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303