fbpx

Koronavirusi/ Beratasit nuk i binden qeverisë, vijojnë të pinë kafe të qetë

efasdasd.png

Shërbimet policore të Komisariatit të Policisë Kuçovë kanë gjetur një lokal hapur ditën e sotme dhe për pasojë ka gjobitur pronarin. Shumë persona ndodheshin brenda teksa konsumonin kafe.

Qeveria ka kërkuar që lokalet dhe restorantet të mbyllen deri në një datë të caktuar derisa situata të stabilizohet nga koronavirusi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303