fbpx

Lajm i fundit/ Gjendet një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët e rastit, kujt i përket? Detajet e forta

lajm-i-fundit-3-3-28.jpg

Një kufomë e dekompozuar është gjetur paraditen e sotme nga kalimtarë të rastit.

Policia e Tiranës njofton paraprakisht se rreth orës 09:45 të paradites së sotme, në fshatin Balticë, Njësia Administrative Vaqarr, është gjetur një kufomë e dekompozuar e seksit mashkull.

Pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave e plotë të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303