fbpx

Lajm i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën në spital e mitura

urgje.jpg

Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit.

Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq.

Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e plagosur vajza e drejtuesit, e cila ndërroi jetë pak më vonë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303