fbpx

Lajmi fundit/ Aksident në Korçë, makina kthehet përmbys (Foto)

Një aksident i rëndë është regjistruar para pak minutash në aksin rrugor Korçë-Dishniçë.

Dy automjetet të tipit SUV janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra prej tyre është kthyer përmbys. Sipas burimeve, drejtuesit e mjeteve kanë pësuar vetëm plagë të lehta, dhe dëmet duken më së shumti materiale.

Ndërkohë që pritet njoftimi zyrtar nga ana e Policisë për më shumë detaje rreth ngjarjes.