fbpx

Lajmi fundit/ Policia e Vlorës ngrihet në këmbë, arrestime të shumta, ç’po ndodh?

Një operacion i policisë së Vlorë është finalizuar me arrestime të shumta.

Arrestimet janë kryer gjatë natës, por nuk ka ende një numër konkret për sa bëhet fjalë. Pritet që policia të dalë në një konferencë për mediat për më shumë detaje. Sipas burimeve, të arrestuarit kryesisht në fushën e narkotikëve.

Ky operacion vjen një ditë pas arrestimit të dy vëllezërve, Tesilvan dhe Satilno Tasho.

Vijon…