fbpx

Lajmi fundit/ Të shtëna me armë para bashkisë…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Një plagosje me armë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kavajës në vendin e njohur si godina e Bashkisë së Vjetër.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ndërkohë emri i personit të plagosur është Rexhep Tare ndërsa nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia është në vendin e ngjarjes për të hedhur dritë mbi shkaqet dhe motivet e saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303