Lajmi i fundit/ Shpërthen bombola e gazit, ja pasojat

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Kuman të Roskovecit.

Mediat lokale raportojnë se është djegur një kuzhinë në një banesë për shkak të shpërthimit të një bombole gazi.

Në momentin e shpërthimit fatmirësisht nuk ka pasur njerëz në banesë dhe nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.

Forcat zjarrfikëse të Roskovecit ndodhen në vendngjarje.

Vijon…