fbpx

Lejuan ndërtime pa leje, arrestohen dy inspektorë në Elbasan

DFB804A2-5112-42AC-B09E-0F753045075C.png

Dy inspektorë të Inspektoratit vendor të Elbasanit janë vënë në prangat e policisë.

Burime bëjnë me dije se dyshohet se ata kanë lejuar një ndërtim pa leje.

Nuk dihet ende identiteti i tyre dhe as objekti për të cilin ata akuzohen se kanë shkelur detyrën duke lejuar ndërtimin.

Arrestimi i tyre vjen në vijim të hetimeve intensive që drejtoria Elbasanit po kryen prej të paktën dy javësh

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303