33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Lezhë, i vihet flaka fuoristradës së biznesmenit

spot_img

Fuoristrada në pronësi të një biznesmeni në Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës, 8-9 mars

Makina është në pronësi të biznesmenit të identifikuar me inicialet A.F

Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe nëse kemi të bëjmë me një zvarrvënie të qëllimshme.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat