33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Liverpool bën historinë në Munich

spot_img

Liverpool ka arritur të marrë një fitore historike kundër Bajern Mynihut, dhe është kualifikuar në  çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Anglezët fituan me rezultatin 1-3. Ndeshja e parë mbyll në barazim pa gola.

Ndërkohë që në ndeshjen tjetër Barcelona kaloi pa probleme Lionin me rezultatin 5-1.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat