fbpx

Me numra telefoni dhe të gjitha të dhënat e tjera, del lista e patronazhistëve të PD-së

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-3.jpg

Sërish termi ‘patronazhist’ është në qendër të vëmendjes nga të gjithë. Kësaj here është publikuar një listë ku janë regjistruar të dhënat e qytetarëve në sistem nga patronazhistët e PD.

Ky dokument është siguruar nga Report Tv.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303