27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Më vjen turp që jam trajneri juaj”, Mourinho show para mediave

spot_img

Jose Mourinho është i drejtpërdrejtë dhe di t’i prekë në sedër futbollistët e tij. Këtë e ka bërë edhe në pushim të ndeshjes me Juventusin.

Trajneri portugez në fund të ndeshjes foli për mediat dhe kur u pyet se ccfarë u tha lojtaravëe në pushim, ai deklaroi:

“Në pjesën e parë kishim shumë fat. I thashë futbollistëve të mi se më vinte turp që isha trajneri i tyre”.

Roma ia doli ta barazonte në pjesën e dytë me Abraham dhe dueli me Juventusin përfundoi 1-1. Për bardhezinjtë kishte shënuar Vlahovic.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat