fbpx

Mëngjes i përgjakur/ Aksident tragjik në Shkodër me pasojë vdekjen e 1 personi

sjlpder.png

Një aksident tragjik ka ndodhur pak më parë në aksin Shkodër-Velipojë me pasojë vdekjen e një personi. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se një automjet tip Fuoristradë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Policia është në vendngjarje ndërsa nuk është identifikuar ende viktima.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303