fbpx

Monika surprizon me paraqitjen e saj gjatë spektaklit të sotëm

9FF4A546-FF9A-4BD4-BDAC-7474C3D45AF5.png

Spektakli i sotëm ka nisur duke premtuar shumë emocione dhe surpriza.

Transmetimi maratonë nis me përshëndetjen e banorëve, teksa një gjë interesante u evidentua në parqitjen e tyre.

Monika kishte vendosur të surprizonte publikun duke u veshur në një stil të ngjashëm me atë të Donaldit.

Ata madje kishin përgatitur edhe një përshëndetje për të treguar raportin e tyre të ngushtë.

Megjithatë Monika u shpreh se look-u i saj nuk simbolizon ndonjë gjë në veçanti.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303