fbpx

Moti bën kthesën e papritur, ja parashikimi për ditën e sotme, 9 nëntor 2019

Ditën e shtunë, 9 nëntor moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të  jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore          7/16°C

Zonat e  ulëta          10/21°C

Zonat  bregdetare   13/22°C