fbpx

Ndalon në rrugë për shkak të defektit në makinë, italianit i vjedhjen çantën dhe paratë tek “Mali i Robit”

D6C26965-73A1-47B0-BB3C-AA26E9F8DFF9.jpeg

Rreth orës 11:30, në vendin e quajtur “Mali i Robit”, një shtetas italian kallëzon se gjatë kohës që ka ndaluar pasi mjeti me të cilin po qarkullonte ka pësuar një defekt teknik, një shtetas ende i paidentifikuar i ka vjedhur çantën me sende personale dhe një shumë parash.

Nga ana e Policisë është bërë sekuestrimi i pamjeve filmike dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303