fbpx

Ndodh aksidenti i rëndë, një i vdekur

auto_aksident-3-1-780x4391491294094-1.jpg

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier. Një makinë ka përplasur një person që po kalonte rrugën.

Për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulance, por për kalimtarin nuk mund të bëhej më asgjë.

Zona është e rrethuar nga policia dhe për momentin bllokimi i rrugës ka shkaktuar trafik në këtë aks.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303