Neritan Ceka nuk i lë më batutat: Ky ministër nuk ka vënë brisk në mustaqe

Politikani dhe diplomati i njohur, Neritan Ceka, është dalluar kohët e fundit me batutat e tij teksa ka komentuar zhvillimet politike.

Duke folur ne emisionin ‘Open’ ne TCH, Ceka ka lëshuar sot një batutë për ministrin e jashtëm të deleguar, Genti Cakaj.

“Ky që ende nuk ka vënë brisk në mustaqe i thotë ministrave të jashtëm të Italisë dhe Gjermanisë kolegë”, tha Ceka.