Neymar ka vetëm një dëshirë për ditëlindje

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar festoi 27 vjetorin e lindjes. Dhe futbollisti ka shprehur dëshirën e tij në një fjalim të përlotur para miqve dhe familjes së tij. ‘Një kavilje e re’, ka qenë dëshira e yllit të Barcelonës, ndërsa festoi ditëlindjen në Paris.

Braziliani dëmtoi këmbën gjatë ndeshjes kundër Strasbourg  në raundin e 16-të të  Coupe de France më 23 janar.  Ndërsa klubi konfirmoi se ai do qëndrojë të paktën 10 javë jashtë fushe. “Ajo që doja për ditëlindje ishte një kavilje e re”./real-news.tv/