fbpx

Nga morti në mort, miqtë dhe familja në lot për 30-vjeçaren: Si e le djalin Jona…

jonida.jpg

Miq dhe të afërm të 30 vjeçares Jonida Kotorri e cila u nda nga jeta në mënyrë tragjike ditën e djeshme, janë sot në dhimbje të madhe. Jonida u aksidentua dje, ndërsa po shkonte në Gramsh për në një ceremoni mortore. Sot familjarë e miq të 30-vjeçares kanë publikuar foton e saj në rrjetet sociale dhe shprehin dhimbjen e madhe që ndiejnë për ndarjen nga jeta të parakohshme të Jonidës.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303