fbpx

Ngjarja e rëndë, aksident me pasojë vdekjen

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-2.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Rrethin e Hasit.  Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një i moshuar, 74 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të spitalit të Krumës dhe viktima është Ramiz Gjini. /real-news.tv/

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303