fbpx

Ngjarja e rëndë/ Plas thika në Shkodër

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur para pak minuta në Shkodër ku një person është plagosur me thikë.

Ngjarja ka ndodhur tek zona e njohur si “dollari”. Ndërkohë që bëhet e ditur që i plagosur është shtetasi Kledis Smajli, dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ende nuk janë bërë të ditura detajet e ngjarjes. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbuluar arsyet e krimit.