fbpx

Nis protesta në Tiranë për dhunimin e 11-vjeçares, kush janë VIP-at pjesëmarrës

be0c0b10-19e6-4bab-bebf-707eb7e793bb.jpg

Ka nisur protesta përpara sheshit Nënë Tereza, ku qindra njerëz janë solidarizuar me ngjarjen e rëndë në Prishtinë, ku një 11-vjeçare u përdhunua nga 5 persona.

Mes tyre janë shumë personazhe të njohur të ekranit, këngëtaret Fifi, Beatrix Ramosaj, aktorja Monika Lubonja, Klea Huta, Einxhel Shkira, moderatori Ermal Peci, Rudina Hajdari dhe shumë emra të tjerë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303