Një 35-vjeçar bie nga shtylla e tensionit të lartë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e stome në fshatin Zerqan të Bashkisë së Dibrës. Një 35-vjeccar me emrin Robert Ceka  ka rënë aksidentalisht nga shtylla e tensionit të lartë dhe është plagosur.

Ceka është dërguar me helikopter menjëherë drejt Tiranës. Tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë policia po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë.