fbpx

Një mënyrë efikase për të larguar aromën e pakëndshme nga këpucët

Capture-48.png

Aroma e pakëndshme e shkaktuar nga këpucët është një problem shqetësues përgjatë vitit, veçanërisht gjatë verës. Njerëzit kërkojnë zgjidhje të ndryshme për të shmangur këtë shqetësim por shpesh nuk mund t’i japin zgjidhje.

Veshja e çorapeve në çdo kohë mund të ndihmojë me aromën e keqe, por në verë nuk shihen si një zgjidhje e mundshme. Dhe larja është efektive por jo kaq komode. Sidoqoftë, ekziston një truk i thjeshtë që mund t’ju vijë në ndihmë.

Vendosni dy bustina të përdorura çaji tek këpucët dhe lërini gjatë natës. Kështu që, të nesërmen në mëngjes do të zbuloni se era e keqe është zhdukur plotësisht.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303