fbpx

Nuk dini si ti lyeni? Ja disa trende të thonjve për pranverë

screen-shot-2019-09-09-at-11-48-23-am-1568044241.png

Nga thonjtë kadifeje në një manikyr abstrakt francez, nga i cili do të frymëzoheni përgjithmonë, modelet e ndërlikuara që do të shihni në foto galeri do t’ju dallojnë nga të tjerët.

Stili french me detaje grafike-Mania tradicionale franceze bëri një rikthim në shfaqjet e vitit 2020 dhe tani ajo është ngritur në nivelin tjetër me grafikë, printime lulesh, dhe madje edhe dizajne të vogla.

Ngjyrat metalike, ngjyrat e ngrohta, thonjtë velvet janë po ashtu në modë.

20210222_120323 20210222_120159 20210222_120228 20210222_120310 20210222_120351 20210222_120404 ScreenShot2020-01-02at1.09.58PM-644228380bdf44e3864d6cc0765bccc0
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303