fbpx

Pak para protestës në Tiranë, Fifi shfaqet me gojën e mbyllur: Nuk guxon njeri të më prekë

Collage-Maker-31-Aug-2022-05.21-PM.jpg

Shumë qytetarë nga Shqipëria kanë paralajmëruar se do të protestojnë duke u solidarizuar me 11-vjeçaren që u përdhunua nga 5 meshkuj në Prishtinë.

Mes tyre edhe figura të njohura të ekranit priten të jenë pjesëmarrës. Këngëtarja e njohur, Fifi ka postuar një foto, ku shfaqet me një bluzë ku shkruhet: “Unë bërtita. Jooooo!”.

Ajo e ka shoqëruar këtë foto simbolike, në të cilën shihet me gojën e mbyllur me një shkrim.

“Une jam sot ne proteste si individ jo si artiste. Jam si Femer jo si Vip . Jam si Grua jo si fytyre publike . Jam si Vajze dhe s’guxon njeri mem prek . Ju pres n18:30 te sheshi Nena Tereze – Tirane!”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303