fbpx

Pamje të rënda dhune/ Policia ‘zhdëp në dru’ tre të rinjtë, i futin me forcë në makinë

982080814589d2b0aef200fc03453276_L.jpg

Disa efektivë të policisë së Pogradecit kanë goditur me grushte dhe shpulla tre të rinj. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme të publikuar nga Ora News, tregohet qartë se si efektivët zbresin nga makina, dhunojnë të rinjtë e më pas i futin me forcë në makina.

Ky nuk është rasti i parë që policia akuzohet për dhunë ndaj qytetarëve.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303