fbpx

Për JLo dhe Ben Affleck muaj mjalti në Vilën e Clooney në liqenin e Komos

f3227f72de1bfe92a821b6db83fbb328.jpg

US actor Ben Affleck (L) and US actress and singer Jennifer Lopez (R) arrive for the premiere of 'The Last Duel' during the 78th annual Venice International Film Festival, Venice, Italy, 10 September 2021. The movie is presented out of competition at the festival running from 01 to 11 September. ANSA/ETTORE FERRARI

Pas ceremonisë së dytë të martesës, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez fluturuan drejt Italisë për një muaj mjalti romantik në Villa Oleandra, shtëpia e George Clooney në liqenin e Komos.

Siç raportohet nga Provinca e Komos, të dy shkuan me motobarkën e Clooney për darkë në Grand Hotel Tremezzo.

JLo dhe Ben Affleck nuk janë VIP-at e parë që priten në Villa Oleandra, të cilën Clooney e ka në pronësi për njëzet vjet. Para tyre, ndër të tjera, ka qenë atje ish-presidenti amerikan Barack Obama, Michael Jordan dhe në fillim të gushtit, një çift nga Bixby, Oklahoma, të cilët fituan një drekë me George dhe Amal duke marrë pjesë në një mbledhje fondesh të Fondacionit Clooney.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303