fbpx

Përfshihen nga flakët dy banesa në Spanesh

lajm-i-fundit-3-3-6.jpg

Përfshihen nga flakët dy banesa në Spanesh, shkrumbohen edhe 250 rrënjë ullinjsh
Dy banesa në fshatin Spanesh, në bashkinë Rrogozhinë janë përfshirë nga flakët ditën e sotme. Mësohet se si pasojë e flakëve janë bërë të pabanueshme të dyja banesat. Po ashtu, janë shkrumbuar edhe 250 rrënjë ullinjsh shekullorë dhe qindra pemë frutore.Ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës shmangu djegien e dhjetëra banesave.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303