33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Përfundon pjesa e I, Ajaksi shokon Realin  

spot_img

Po ndodh e pabesueshmja në Madrid! Ajaksi ka shënuar dhe golin e dytë në minutën e 18-të me anë të Neres, që ka shfrytëzuar në maksimum një asist fantastik të Tadiç, i cili e nxorri sulmuesin të vetëm përballë Kurtua. Aktualisht, Ajaksi po kryeson 3-2 me gjithë rezultatin e ndeshjes së parë në Amsterdam.

Ka marrë një kthesë të papritur situata në çiftin Real-Ajaks, me holandezët që kanë kaluar në avantazh në minutën e 7-të pas golit të Zijeç. Me rezulatin e deritanishëm, Reali është i eliminuar!/real-news./tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat