fbpx

Përplasen 3 automjete në Elbasan, vdesin katër vetë

aksident-2-1.jpg

Një aksident rrugor ka ndodhur rreth orës 15:00 në Papër e Elbasanit. Nga të dhënat paraprake raportohet se 4 persona kanë  vdekur.

Në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë intesivisht për dokumentimin e plotë të aksidentit.

Të plagosurit janë transportuar në spital, ku dhe po marrim ndihmën mjekësore.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303