fbpx

Përplasen automjetet, plagosen rëndë 5 anëtarë të së njëjtës familje

aksi.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës dy të mëngjesit në afërsit të Urës së Matit në Lezhë.

Janë përplasur dy automjete dhe për pasoje kanë mbetur të plagosur 5 anëtarë të një familjeje që udhëtonin në të njëjtin automjet.

Dy prej të plagosurve janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti të rëndë, ndërsa rrugët e vendit tonë janë duke u përgjakur ditë pas dite.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303