33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Përplasen dy makina në Lezhë, plagosen dy të rinj

spot_img

Një vajzë dhe një djalë mbetën të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë-Mamurras në fshatin Gjormë.

Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, ndërsa vajza 19 vjeç me inicialet S.Ll dhe djali E.S 23 vjeç ndodheshin pasagjerë në një prej makinave, që drejtues ishte një 30-vjeçar me inicialet A.L banues në Tiranë.

Ndërkohë në makinën tjetër të aksidentuar shofer ishte A.L 48 vjeç banues në Tiranë. Të plagosurit, sipas një njoftimi paraprak të policisë, ndodhen jashtë rrezikut për jetën në spital ku po marrin trajtim.

Policia thotë se ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat