fbpx

Plas keq në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite!

haxhiu-kontrollori-768x381.jpg

Pjesë nga biseda:

Kontrollori Andel Trebicka: Kam mbajt b*** tënde në ajër për 23 vite të sigurtë dhe ti del e më thua mua kush je ti…zoti Fevziu ma thuaj dhe njëherë tjetër pyetje

Blendi Fevziu: Ja se ka zoti Haxhiu një replikë

Baton Haxhiu: E para unë nuk bëj bisedë me fjalë të tilla në studio, ki kujdes me fjalorin, unë nuk thashë mos protestoni, por jo në këtë mënyrë. Ju nuk mund ta lini shtetin në mjegull. Vazhdoni grevën por punoni…

Kontrollori Andel Trebicka: Nuk ka logjikë që të punosh e të bësh grevë.

Baton Haxhiu: A e dini ju çfarë përgjegjësie keni marrë…Mund të prisnit edhe dy javë, dhe më pas ta bënit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303