fbpx

Plasin armët në Laç, dyshohet për viktima

LAJMI-I-FUNDIT-1-2-822x462.jpg

Një grup të rinjsh janë përplasur mes tyre me armë zjarri pak çaste më parë në qendër të qytetit të Laçit, ndërsa nga informacionet paraprake dyshohet se ka edhe viktima.

Grupi hetimor dhe policia ka rrethuar zonën. Ende nuk ka detaje, por dyshohet se nga shkëmbim i  zjarrit  janë vrarë dy persona.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303